آنچه باید در مورد ما بدانید چیست؟

تاریخچه 30 ساله ماشین سازی شاهین

ماشین سازی شاهین با 30 سال تجربه در ساخت ماشین های تزریق پلاستیک و پرس های هیدرولیک و طراحی مدارهای هیدرولیکی و همچنین تامین قطعات از جمله کارهای این مجموعه می باشد. این مجموعه از سال 1368 کار خود را با تولید دستگاه های تزریق پلاستیک آغاز نمود و در سال 1372 به صورت رسمی با دریافت گواهی نامه فعالیت صنعتی وزارت صنایع سنگین کار این مجموعه رو به جلو رفت و از خدمات این مجموعه می توان به 10 سال خدمات پس از فروش و 1 سال گارانتی تمام قسمتهای دستگاه تزریق پلاستیک شامل الکترونیک، هیدرولیک و مکانیک اشاره کرد و در زیر

مراحل کار این مجموعه در دهه های مختلف تا به امروز:
دهه شصت: ماشین سازی شاهین با بیش از 30 سال سابقه در ساخت ماشین های تزریق پلاستیک در تناژهای 100 تن الی 800 تن با ماشین های تک ردیف بازوئی سیلندر ال که رنگها را می توانست مخلوط نماید.
دهه هفتاد: در این دهه سیلندر مادون اضافه گردید و مواد اکسودر گردید.
دهه هشتاد: در دهه هشتاد بازوی صلیبی به بازار ارائه گردید با قفل گیره بالا .
دهه نود: در این دهه گیره های ریخته گری شده به سبک امروزی را می شود دید که خیلی سرعتی تر و نرم تر و بی صدا تر کار می کنند ساخت ماشین های تزریق پودر با کیفیت و پخت ایرانی در تولید گروه ما همراه و هم گام شماست.

در بخش پرسهای هیدرولیک:
پرسهای چهار محور طراحی و ساخت شد برای پرس های عدسی ابتدا و انتهای تانکر های سوخت بنزین و گازوئیل شرکت وزین پرشین آذرین و پکژهای گردشی اسکلت و جوش کاری کفی تریلی و تانکر سوخت و طراحی تکمیلی سیستم هیدرولیک پمپاژ سوخت از تانکر به هواپیما ،ساخت پرس های فرمینگ و کشش تولید پرسهای پخت لاستک شرکت بسپار پلاستیک خلیج فارس.

پرسنل ماشین سازی شاهین

شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی

شرکت در نمایشگاه وزارت کار و امور اجتماعی سال 1372، نمایشگاه ایران پلاس سال 1374، نمایشگاه اصفهان پلاس سال  11/24 /1397، نمایشگاه ایران پلاس سال 7/3 / 1397

دستاوردهای ماشین ساز شاهین

دستگاه تزریق پلاستیک
نمایشگاه ایران پلاس سال97
دستگاه تزریق پلاستیک
گواهی نامه فعالیت صنعتی وزارت صنایع سنگین
شرکت در نمایشگاه وزارت کار و امور اجتماعی سال 1372
دستگاه تزریق پلاستیک
شرکت در نمایشگاه اصفهان پلاس سال 1397

آنان که کالای ایرانی (ماشین سازی شاهین) را می پسندند.

شرکت ها و کارخانجاتی که دستگاه تزریق پلاستیک خود را از ما خریداری نموده اند